{ INFORMATION_BAR_W } انجمن دستیاری پزشکی و دندانپزشکی پارس مدیک / انجمن آزمونهای دستیاری / رزيدنتي ( DASTYARI FORUM ‎‏) { INFORMATION_BAR_G }

پارس مدیک، گسترده ترین شبکه ارتباطی پزشکان ایران

پارس مدیک، همراه شما از ابتدای دوران دانشجویی تا همیشه...

تصویر

*جهت استفاده از اتاق گفتگو و ارسال پست در مباحث تالار، لطفا عضو شوید. لینک ثبت نام: ucp.php?mode=register
لینک ورود به اتاق گفتگو: topic-t9610.html#p322928

تاریخ : چهارشنبه مرداد 8, 93 7:27 am

همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت [ DST ] تنظیم شده اند

ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 150 پست ]  به صفحه برو قبلی  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  بعدی
نویسنده پیغام
پستارسال شده: پنج شنبه مرداد 26, 91 12:29 pm 
آفلاین
کاربر کوشا
کاربر کوشا
سپاسگزاری کرده اید: 623 مرتبه
سپاسگزاری شده:
1280 مرتبه در 207 پست
مقطع تحصیلی: دستیار تخصصی
سال ورودی مقطع دکتری عمومی: 83
رشته تحصیلی یا مورد علاقه: چشم‌ پزشكي‌

سفرنامه من به گیلان:تصویر

خروسخون راه افتادم به سمت گیلان.تصویر

توی رودبار یه زیتون حاج ملک و پسران دیدم که ورژن 2012 سوهان حاج حسین و پسران بود.+_:))))

بوی دریا و برنج و سفیدرود و جنگل ها همه مست کننده بود...+_))

خیلی زود رفتم اموزش.از همون دم در اطلاعیه های تورهای جنگل به دریا و بالعکس خودنمایی میکرد.

رفتم پیش خانم روحانی و گفت شما دکتر ایکس هستید؟گفتم بله.گفت::x [size=3][font=Times New Roman]منم [/font][/size]گفتم:x گفت مابا اجازه شما هماهنگیهای اولیه لازم تورها رو بعمل اوردیم فقط یه سری نامه هست که شما باید امضا کنین.دیگه یه لیستی بود که اسم بچه های کمپین توش بود و ...یه فرمی هم بود که باید بچه ها اسم دوتا از فامیلها و دوتا از دوستانشون رو اون تو مینوشتن که اگه یه دفعه جا زیاد اومد از اونها دعوت بشه.من از اون قسمتش خوشم نیومد. :-w [size=3][font=Times New Roman]بعد رفتم پیش خانم مجرد و بهش گفتم از سال دیگه این قسمت فرم رو حذف کنین که گفت چشم شما جون بخواین.:^o [/font][/size]

بعد یه تعهد هم گفتن باید بدین که نات انلی در این چهار سال بات السو تا 8 سال بعدش رئیس کمپین میمونین.گفتم بابا من متعلق به شما هستم.گفتن نه باید قضیه رسمی بشه.گفتم چشم اونم میبرم تهران محضری میکنم میارم.?@_@?

بعد یه جایی هم بود واسه سابقه دارهای زندانی که سه تا زندان اخیری که درش بستری بودن رو نام میبردن.اونها از برنامه های کمپین محرومند.+_()

اون پایین هم گفته بود ایا به گروهکی تعلق دارین که ما مینوشتیم کمپین اختصاصی رزیدنتهای گیلان و گفته بود چکار کردین توش؟من هم نوشتم اجرای برنامه های انتحاری در راستای کاهش قیمت مرغ دقایقی قبل از اعلام نتایج و تاسیس یک باب کمپین اختصاصی جهت رفاه حال همکاران.+_:))))

بعد رفتم امور دانشجویی که فرم خوابگاه پر کنم.گفتن یه مرغدونی هست کلبه درویشی که اونم به شما تعلق نمیگیره حالا اگه میخواین فرمش رو پر کنین.?@_@?

بعد رفتم با هزار زحمت یه رستوران باز پیدا کردم.من کباب ازون برون میخواستم اما نداشت دیگه ناچارا یک پرس جوجه و یک پرس هم زرشک پلو با مرغ به یاد اون شب مرغی با شما خوردم.=p~

بعدم اومدم کلوچه سوغاتی خریدم و دوباره برگشتم تهران و توی راه برگشت هم جاتون خالی ذغال اخته تازه گلپر و نمک شده و تمشک خوردم!!+_)())))(_

[color=#bf0080]و هنوز هیچی نشده دلم برای رشت:-* [size=3][font=Times New Roman]با مردم مهربونش یک عالمه تنگ شده...:x[/color]

[/font][/size]اینهم برای همشون تقدیم با عشق@};-

بالا
 پروفایل  
کاربران زیر از کاربر محترم دکتر ایکس به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند
drfh91 (پنج شنبه مرداد 26, 91 12:38 pm), nazanin83 (پنج شنبه مرداد 26, 91 7:30 pm), samira.11 (پنج شنبه مرداد 26, 91 8:11 pm), drshabnam (پنج شنبه مرداد 26, 91 11:06 pm), MFB (شنبه مرداد 28, 91 2:18 pm), dr.fly (سه شنبه مرداد 31, 91 11:05 am), pargar (سه شنبه مرداد 31, 91 3:04 pm), biseda (یکشنبه شهریور 5, 91 9:14 pm), Parinaz (پنج شنبه شهریور 15, 91 12:50 am)
پستارسال شده: پنج شنبه مرداد 26, 91 8:19 pm 
آفلاین
کاربر فعال
کاربر فعال
سپاسگزاری کرده اید: 727 مرتبه
سپاسگزاری شده:
381 مرتبه در 88 پست
سال ورودی مقطع دکتری عمومی: 81
رشته تحصیلی یا مورد علاقه: بيماريهاي‌ داخلي‌

سفر نامه دکتر ایکس خیلی قشنگ بود +_:)))) مرسی دکتر خیلی لیدر باحالی هستی .منتظریم بیای زودتر

بالا
 پروفایل  
کاربران زیر از کاربر محترم samira.11 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند
دکتر ایکس (پنج شنبه مرداد 26, 91 10:47 pm), nazanin83 (جمعه مرداد 27, 91 9:51 am), dr.fly (سه شنبه مرداد 31, 91 11:05 am)
پستارسال شده: جمعه مرداد 27, 91 1:40 pm 
آفلاین
کاربر جدید
کاربر جدید
سپاسگزاری کرده اید: 1 مرتبه
سپاسگزاری شده:
11 مرتبه در 5 پست
مقطع تحصیلی: دکترای پزشکی عمومی
سال ورودی مقطع دکتری عمومی: 1380

"من میدونم" گالیور اسمش کلام یا گلام به کسر ک بود
بعد هم بیانات من پیش بینی نیست از تجربه نشات میگیره
وگرنه ما که بخیل نیستیم از شادی جوونا شاد هم میشیم
کارگاهها اگر غیبت داشته باشید بهتون مدرکشو نمیدن(که بعدها برای ثبت پروپوزال لازمش دارین ولی قابل مذاکره هست)
سال یک هم زیاد فکر خونه وخوابگاه نباشید چشمیها از روز اول کشیک میذارن براتون
دست اخر اینکه رشت بجز اموزش اکادمیکش همه چیزش معرکست !

بالا
 پروفایل  
کاربران زیر از کاربر محترم dr hool hool به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند
nazanin83 (شنبه مرداد 28, 91 5:18 pm), دکتر ایکس (شنبه مرداد 28, 91 7:48 pm), dr.fly (سه شنبه مرداد 31, 91 11:06 am), pargar (سه شنبه مرداد 31, 91 3:05 pm), setareh245 (جمعه شهریور 3, 91 1:36 pm)
پستارسال شده: جمعه مرداد 27, 91 1:53 pm 
آفلاین
کاربر جدید
کاربر جدید
سپاسگزاری کرده اید: 1 مرتبه
سپاسگزاری شده:
11 مرتبه در 5 پست
مقطع تحصیلی: دکترای پزشکی عمومی
سال ورودی مقطع دکتری عمومی: 1380

ای گفتی

بالا
 پروفایل  
کاربران زیر از کاربر محترم dr hool hool به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند
nazanin83 (شنبه مرداد 28, 91 5:18 pm), dr.fly (سه شنبه مرداد 31, 91 11:06 am)
پستارسال شده: شنبه مرداد 28, 91 2:25 pm 
آفلاین
کاربر فعال
آواتار کاربر
کاربر فعال
محل اقامت: تهران
سپاسگزاری کرده اید: 277 مرتبه
سپاسگزاری شده:
144 مرتبه در 32 پست
سال ورودی مقطع دکتری عمومی: 1376
رشته تحصیلی یا مورد علاقه: پزشكي‌ اجتماعي‌

دکتر ایکس نوشته است:
سفرنامه من به گیلان:تصویر

خروسخون راه افتادم به سمت گیلان.تصویر

توی رودبار یه زیتون حاج ملک و پسران دیدم که ورژن 2012 سوهان حاج حسین و پسران بود.+_:))))

بوی دریا و برنج و سفیدرود و جنگل ها همه مست کننده بود...+_))

خیلی زود رفتم اموزش.از همون دم در اطلاعیه های تورهای جنگل به دریا و بالعکس خودنمایی میکرد.

رفتم پیش خانم روحانی و گفت شما دکتر ایکس هستید؟گفتم بله.گفت::x [size=3][font=Times New Roman]منم [/font][/size]گفتم:x گفت مابا اجازه شما هماهنگیهای اولیه لازم تورها رو بعمل اوردیم فقط یه سری نامه هست که شما باید امضا کنین.دیگه یه لیستی بود که اسم بچه های کمپین توش بود و ...یه فرمی هم بود که باید بچه ها اسم دوتا از فامیلها و دوتا از دوستانشون رو اون تو مینوشتن که اگه یه دفعه جا زیاد اومد از اونها دعوت بشه.من از اون قسمتش خوشم نیومد. :-w [size=3][font=Times New Roman]بعد رفتم پیش خانم مجرد و بهش گفتم از سال دیگه این قسمت فرم رو حذف کنین که گفت چشم شما جون بخواین.:^o [/font][/size]

بعد یه تعهد هم گفتن باید بدین که نات انلی در این چهار سال بات السو تا 8 سال بعدش رئیس کمپین میمونین.گفتم بابا من متعلق به شما هستم.گفتن نه باید قضیه رسمی بشه.گفتم چشم اونم میبرم تهران محضری میکنم میارم.?@_@?

بعد یه جایی هم بود واسه سابقه دارهای زندانی که سه تا زندان اخیری که درش بستری بودن رو نام میبردن.اونها از برنامه های کمپین محرومند.+_()

اون پایین هم گفته بود ایا به گروهکی تعلق دارین که ما مینوشتیم کمپین اختصاصی رزیدنتهای گیلان و گفته بود چکار کردین توش؟من هم نوشتم اجرای برنامه های انتحاری در راستای کاهش قیمت مرغ دقایقی قبل از اعلام نتایج و تاسیس یک باب کمپین اختصاصی جهت رفاه حال همکاران.+_:))))

بعد رفتم امور دانشجویی که فرم خوابگاه پر کنم.گفتن یه مرغدونی هست کلبه درویشی که اونم به شما تعلق نمیگیره حالا اگه میخواین فرمش رو پر کنین.?@_@?

بعد رفتم با هزار زحمت یه رستوران باز پیدا کردم.من کباب ازون برون میخواستم اما نداشت دیگه ناچارا یک پرس جوجه و یک پرس هم زرشک پلو با مرغ به یاد اون شب مرغی با شما خوردم.=p~

بعدم اومدم کلوچه سوغاتی خریدم و دوباره برگشتم تهران و توی راه برگشت هم جاتون خالی ذغال اخته تازه گلپر و نمک شده و تمشک خوردم!!+_)())))(_

[color=#bf0080]و هنوز هیچی نشده دلم برای رشت:-* [size=3][font=Times New Roman]با مردم مهربونش یک عالمه تنگ شده...:x[/color]

[/font][/size]اینهم برای همشون تقدیم با عشق@};-
مرسی,شما خودتون با محبتید.سفرنامه قشنگی بود,هر وقت اومدم ولایت(لا هیجان)همه تون دعوت می کنم ,با قلا قاتق,میرز قاسمی,ترش کباب و... براتون درست می کنم,البته اگر با کشیکا کسی وقت داشته باشه.:D :x

بالا
 پروفایل  
کاربران زیر از کاربر محترم MFB به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند
دکتر ایکس (شنبه مرداد 28, 91 3:20 pm), nazanin83 (شنبه مرداد 28, 91 5:18 pm), dr.fly (سه شنبه مرداد 31, 91 11:06 am)
پستارسال شده: یکشنبه مرداد 29, 91 6:31 pm 
آفلاین
کاربر کوشا
کاربر کوشا
سپاسگزاری شده:
1280 مرتبه در 207 پست

دکتر fly کجایی؟
بیا.مدت تبعیدت تموم شد.ازین لحظه دوباره عضو مجازی کمپین هستی.
بیا کمپین بدون خورزوخانش صفا نداره...

بالا
 پروفایل  
dr.fly (سه شنبه مرداد 31, 91 11:07 am)
پستارسال شده: سه شنبه مرداد 31, 91 11:16 am 
آفلاین
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر
کاربر حرفه ای
سپاسگزاری کرده اید: 777 مرتبه
سپاسگزاری شده:
504 مرتبه در 124 پست
سال ورودی مقطع دکتری عمومی: 1383

دکتر ایکس نوشته است:
دکتر fly کجایی؟

سل ل لاااام....@};- هم سلولی های عزیز...:D
من دیشب اومدم_)__)

عجب سفرنامه ی نجومی نوشتی ایکس جان=)) احتمالا قبل رفتن چیزی نزده بودی؟:)) =))یه پا فضانورد شدی واسه خودت:))

میگم اونجا که بودی فرم استخدام گرفتی؟منظورم کار روی شالیزار های رشته!=)) اگه نگرفتی زودتر بگیر...جاها پر میشه...آخه ظرفیت محدوده...=))

من طی این غیبت کوتاهی که داشتم به صورت نامحسوس و خورزوخانی در جریان برنامه های کمپین بودم:p

فردا بهتون خوش بگذره@};-

بالا
 پروفایل  
کاربران زیر از کاربر محترم dr.fly به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند
دکتر ایکس (سه شنبه مرداد 31, 91 1:10 pm)
پستارسال شده: سه شنبه مرداد 31, 91 1:14 pm 
آفلاین
کاربر کوشا
کاربر کوشا
سپاسگزاری شده:
1280 مرتبه در 207 پست

dr.fly نوشته است:
دکتر ایکس نوشته است:
دکتر fly کجایی؟

من دیشب اومدم_)__)

عجب سفرنامه ی نجومی نوشتی ایکس جان=)) احتمالا قبل رفتن چیزی نزده بودی؟:)) =))یه پا فضانورد شدی واسه خودت:))

میگم اونجا که بودی فرم استخدام گرفتی؟منظورم کار روی شالیزار های رشته!=)) اگه نگرفتی زودتر بگیر...جاها پر میشه...آخه ظرفیت محدوده...=))

من طی این غیبت کوتاهی که داشتم به صورت نامحسوس و خورزوخانی در جریان برنامه های کمپین بودم:p

فردا بهتون خوش بگذره@};-

من؟من؟!!من و چیز؟؟؟!!!فلای من و چیز؟؟؟!!;) فلای تو که میدونی چیز توی خون منه!خودت میدونی که چیز بصورت مادرزادی توی وجود منه!

بالا
 پروفایل  
dr.fly (یکشنبه شهریور 5, 91 8:07 am)
پستارسال شده: چهارشنبه شهریور 1, 91 6:54 pm 
آفلاین
کاربر فعال
کاربر فعال
سپاسگزاری کرده اید: 727 مرتبه
سپاسگزاری شده:
381 مرتبه در 88 پست
سال ورودی مقطع دکتری عمومی: 81
رشته تحصیلی یا مورد علاقه: بيماريهاي‌ داخلي‌

خوب دوستان عزیز خوش اومدین +_))(())(( برای فراهم شدن امکانات تفریحی هرچه بیشتر ،ما همه خیابونای رشت رو واسه قایق سواری اماده کردیم تا روز اولی که دوستان میان از این امکانات بهره ببرند

بالا
 پروفایل  
کاربران زیر از کاربر محترم samira.11 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند
دکتر ایکس (پنج شنبه شهریور 2, 91 10:25 am), dr.fly (یکشنبه شهریور 5, 91 8:07 am)
پستارسال شده: یکشنبه شهریور 5, 91 8:10 am 
آفلاین
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر
کاربر حرفه ای
سپاسگزاری کرده اید: 777 مرتبه
سپاسگزاری شده:
504 مرتبه در 124 پست
سال ورودی مقطع دکتری عمومی: 1383

دکتر ایکس نوشته است:
dr.fly نوشته است:
دکتر ایکس نوشته است:
دکتر fly کجایی؟

من دیشب اومدم_)__)

فردا بهتون خوش بگذره@};-

من؟من؟!!من و چیز؟؟؟!!!فلای من و چیز؟؟؟!!;) فلای تو که میدونی چیز توی خون منه!خودت میدونی که چیز بصورت مادرزادی توی وجود منه!

ميدونستم تو خونته:))

ولي اخه اين دفعه غلظتش خيلي زيادتر بود:-o احساس کردم به صورت اگزوژن زدي به بدن!!!:-? 8-}

بالا
 پروفایل  
کاربران زیر از کاربر محترم dr.fly به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند
دکتر ایکس (یکشنبه شهریور 5, 91 10:03 am)
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 150 پست ]  به صفحه برو قبلی  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  بعدی

همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت [ DST ] تنظیم شده اند

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 0 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

پرش به:  

قدرت گرفته از: phpBB & phpbbpersian
پشتیبانی توسط: mshb.iR

وبسایتهای مرتبط